Aktuality
  • Zákaz kouření v restauracích je už na dosah. A bez kuřáren

    Pokud vše tentokrát klapne, už příští rok na konci května si lidé budou moci dát i v českých hospodách jídlo či pivo, aniž by je obtěžoval cigaretový dým. Poslance dnes čeká konečné hlasování o vládním návrhu. A koalice si věří, že reparát vyjde. Zákaz má platit od konce května, od Světového dne bez tabáku.

    Číst více
  • Sněmovna schválila zákaz kouření v hospodách

    Koaliční vláda v pátek Sněmovnou protlačila svůj reparát protikuřáckého zákona, který od konce května, světového dne bez tabáku, zakáže cigarety v restauracích a hospodách. „Vyslali jsme důležitý signál, že to myslíme vážně se snahou zařadit ČR mezi civilizované státy, které chrání zdraví vlastních občanů,“ radoval se premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).

    Číst více
Kdo jsme?

Jsme dobrovolné sdružení  prodejců elektronických cigaret a s nimi souvisejícího příslušenství. Naše sdružení si klade za cíl sjednotit výrobce, distributory a prodejce výrobků určených k tzv. e-kouření (elektronické cigarety a jiné inhalátory). Důležitou činností sdružení, která vyplývá ze stanov, je pravdivé informování veřejnosti o elektronickém kouření. Součástí naší práce je tak i pravidelné testování e-cigaret a jejich náplní, komunikace s legislativními orgány a v neposlední řadě podpora uživatelů e-cigaret.

Komentáře
Aktuality

Nahoru