Aktuality
  • Kouřit možná bude možné v oddělených místnostech

    Sněmovna má ve středu opět na programu přerušené třetí čtení návrhu zákona, jímž chce vláda zakázat kouření ve všech stravovacích zařízeních i na řadě dalších míst. Vládní předloha zákona ale může doznat značného změkčení, vždyť předloženo bylo 220 pozměňovacích návrhů.

    Číst více
  • Bič na „smradlavé“ kuřáky už sám začíná zapáchat. A to ještě ani nevyšel ze sněmovny

    Nekonečný seriál schvalování takzvaného protikuřáckého zákona pokračuje dalšími díly. Minulý týden se o něm poslanci dvě hodiny hádali, k ničemu ale nedošli, a protože druhý den v pátek už nebyl po obědě čas, schůze byla přerušena a s ním odložen i protikuřácký zákon. Asi na konec května, možná ještě déle. Další, minimálně měsíční odložení začíná hrozit tím, že po něm asi opravdu nikdo tolik netouží a že by mohl po tolika měsících odkladů už zapáchat.

    Číst více
Kdo jsme?

Jsme dobrovolné sdružení  prodejců elektronických cigaret a s nimi souvisejícího příslušenství. Naše sdružení si klade za cíl sjednotit výrobce, distributory a prodejce výrobků určených k tzv. e-kouření (elektronické cigarety a jiné inhalátory). Důležitou činností sdružení, která vyplývá ze stanov, je pravdivé informování veřejnosti o elektronickém kouření. Součástí naší práce je tak i pravidelné testování e-cigaret a jejich náplní, komunikace s legislativními orgány a v neposlední řadě podpora uživatelů e-cigaret.

Komentáře
Aktuality

Nahoru